Afiş - Poster (ABFTVWX2)

0,00
Marka : Markasız
Fiyat : ₺351,17(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺351,17 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Afiş;Müşterilerinize ya da  hedeflediğiniz kitleye bir tanıtımı kısa veya uzun vadede sunmak için hazırlanan tanıtım araçlarıdır.
Bu tanıtımlar genelde afiş ve poster adı ile bilinir.Bazen yazı şeklinde olan bu reklam tanıtımları içeren afişlerde bizim istediğimiz konunun tamamı da tanıtım içinde bulunurken bazen de tanıtım yapacağımız konudan alınan parçaların olduğu afişlerde olabilir. Afişler ile posterler arasındaki en belirgin fark posterin büyük resim şeklinde olması ve yazı şeklinin dar olmasıdır. Afişin resimlisi de denilebilecek bu uygulama ile afiş ve poster birbirlerinden ayrılıyorlar. Afişlerde de resim kullanılır ama bilgilendirme yapılır.  
Afiş, tanıtımızı yapacağımız konuyu insanlara ulaştıracak bir tanıtım aracı olduğu için özellikle insanların çok gezdiği yerlere asılmalı ve belli bir süre orada insanların dikkatini çekmelidir. Alışveriş merkezleri, fuarlar, toplantı mekanları vb. gibi insanların yoğun olarak uğradıkları yerler bulunmalı ve afişimiz oraya asılmalıdır.
Afişte, ürünümüzü en iyi şekilde anlatacak kısa ama öz bilgiler olmalı, firmanın ismi ve gerekli görülürse resimleri olabiliyor.En önemlisi sloganınızın olmasıdır. Afiş insanların o ürüne yönelmesini sağlamalıdır. Afişler genellikle kuşe kağıt olarak basılır ve boyutları asılacak yere göre belirlenir. Bazen tek taraflı olan bazen ise çift taraflı olabilen afişlerde kullanılan dil sade olmalıdır. 

 

Sizde afiş ve poster ile daha çok müşteriye ulaşmak istiyorsanız,

 

Baskigelsin.com üyeliğinizi oluşturup ya da 0(212)280 280 9'dan müşteri hizmetleri yetkilimize ulaşarak,

Baskigelsin.com profesyonel üretim kadrosu ve uygun ekipmanlar ile kalite bilincimiz çerçevesinde fiyat teklifi isteyiniz.